ENGLISHYeni Veritabanı Abonelikleri: APA PsycArticles ve APA PsycBooks

Üniversitemiz Kütüphanesi APA PsycArticles  ve APA PsycBooks veritabanlarına abone olmuştur.

 

Kampüs içerisinde kişisel cihazlarınızdan Acıbadem Wi-Fi ağına bağlanarak ya da kablolu ağa bağlı olan masaüstü bilgisayarları kullanarak erişebilirsiniz.

 

APA PsycArticles 

American Psychological Association'dan (APA) bu saygın koleksiyon 120 adet e-dergiyi içerir. nde gelen bilim insanlarına ait en son araştırmalardan davranış bilimleri ve sosyal bilimlerin tarihsel temellerine kadar, ilgili tüm çalışma alanlarına erişim sağlar. Güncel dergi kapsamı ve yüzyılı aşkın süreci kapsayan tarihi içeriği ile APA PsycArticles, araştırmacılar, klinisyenler, eğitimciler ve öğrenciler için vazgeçilmez bir veri tabanıdır ve herhangi bir temel merkezi koleksiyon içerisinde bulunması gereken bir kaynaktır.

 

APA PsycBooks 

Psikolojinin belirli alt alanlarını derinlemesine inceleyen APA Handbooks in Psychology Series referans çalışmaları da dahil olmak üzere APA tarafından yayımlanan en yeni akademik ve profesyonel 4500 adet e-kitap içerir. Davranış bilimlerinde eğitim, araştırma ve öğretim için temel bir kaynak olan APA PsycBooks  tüm psikoloji programları için vazgeçilmez bir kaynaktır.

BİZEULAŞIN
Kayışdağı Caddesi No:32, 34752
Ataşehir / İSTANBUL
0216 500 4444
kutuphane@acibadem.edu.tr