ENGLISHDeneme Erişimleri: e-Book Academic Collection ve SPORTDiscus with Full Text

 

e-Book Academic Collection ve SPORTDiscus with Full Text veritabanları 31 Mayıs 2021 tarihine dek deneme erişimine açılmıştır.

 

Erişim IP kontrollüdür, kampüs dışı erişim için proxy ayarları gereklidir.

 

EBSCO eBook Academic Collection: http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&profile=ehost&defaultdb=e000tww

202.000 e-kitaba erişim sağlayan EBSCO eBook Academic Collection hem sayı hem de içerik bakımından kapsamlı bir disiplinlerarası tam metin e-kitap veri tabanıdır. EBSCO eBook Academic Collection’ın sunduğu kapsamlı içerik, araştırmacıların ihtiyaçlarına en uygun kaynaklara erişmelerini sağlamaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü ve kullanımı kolay yönetim araçları ile akademik kütüphaneler için önemli bir kaynak olan koleksiyon, içerdiği tüm e-kitapları sınırsız kullanıcı erişimi ile sunmaktadır .

 

Çevrimiçi Kullanım: https://www.youtube.com/watch?v=KNVCzTbI-2w

 

Çevrimdışı Kullanım (İndirme / Ödünç alma): https://www.youtube.com/watch?v=-cZFrLAO1tY

 

SPORTDiscus with Full Text: http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&profile=ehost&defaultdb=s3h

SPORTDiscus with Full Text, spor, spor hekimliği ve spor bilimleri ile ilgili tüm alanlardaki dergileri içeren, bu disiplinlerdeki araştırmacılar için özel olarak hazırlanmış tam metin veri tabanıdır. SPORTDiscus indeksinde yer alan ve indeks içerisinde en çok kullanılan dergileri tam metin olarak araştırmacı ve öğrencilerin kullanımına sunmaktadır. Tam metin arşivi 1930’lu yıllara kadar uzanan SPORTDiscus with Full Text, sunduğu yüzlerce dergi ile spor bilimlerine ve spor hekimliğine yönelik literatürü içerir.

BİZEULAŞIN
Kayışdağı Caddesi No:32, 34752
Ataşehir / İSTANBUL
0216 500 4444
kutuphane@acibadem.edu.tr